Sätt stämningen inför alla högtider

Då högtiderna börjar närma sig är det god tid att låta hemmet byta skepnad och skapa en varm och inbjudande atmosfär.

Detta gör vi genom att tända levande ljus, experimentera i köket eller dekorera med föremål med unika historier. Utforska vår nya temaauktion med diverse objekt – ljusstakar från olika epoker, fat i olika material eller litografier som höjer stämningen. Välkommen att inspireras av vårt kurerade utbud av föremål som förhöjer stämningen i ditt hem.

74 föremål
Rotkorg, troligen Dalarna.
Rotkorg, troligen Dalarna.

Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKE, smide, 1700-tal.
LJUSSTAKE, smide, 1700-tal.

Utropspris
3 000 SEK