Johan Rohde

(Danmark, 1856-1935)
Johan Rohde
(Danmark, 1856-1935)

Johan Rohde, Georg Jensen, skål, sterlingsilver, design 414A.

Diameter 15,5, höjd 8 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Utropspris
2 500 SEK