1273966
Julkrubba, 13 delar, Hummel, Goebel, Tyskland.
Julkrubba, 13 delar, hummel, goebel, tyskland.

Krubba av trä. 65 x 30 x 35 cm. 12 figuriner av keramik. Höjd 3-21 cm.

Smärre slitage. Jesus med nagg på gloria. En av de vise männen med omfattande sprickor. Lamm med lagat öra.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK