Ljusplåtar / väggplåtar, ett par, signerade A. W. Borgh, Jönköping. 1900-tal.

Ljusplåtar av mässing för två ljus vardera. Löstagbara ljusarmar och reflektorer. Höjd 62 cm.

Slitage, smärre lagningar.

Utropspris
2 500 SEK