1259107
Tallrikar och fat, sju stycken, porslin. Japan, sent 1800-tal och 1900-tal.
Tallrikar och fat, sju stycken, porslin. japan, sent 1800-tal och 1900-tal.

Olika dekor i imarifärger. Diameter 21-30 cm.

En lagad. Slitage, nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V6

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 200
119
145
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
19 jan 16:12
1 200 SEK
19 jan 16:11
1 100 SEK
19 jan 16:08
1 000 SEK
9 jan 1:24
500 SEK