1284023
Parti, fyra delar, kompaniporslin. Qingdynastin, 1700-tal.
Parti, fyra delar, kompaniporslin. qingdynastin, 1700-tal.

Såssnipor, två stycken, tedosa med lock samt kopp. Längd 8-22 cm.

Skador, lagningar. En japansk skål medföljer.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 800
278
338
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
19 jan 18:51
2 800 SEK
19 jan 18:39
2 600 SEK
19 jan 18:39
2 500 SEK
19 jan 16:59
2 400 SEK
19 jan 16:59
2 200 SEK