1287262
Vaser, ett par, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Vaser, ett par, porslin. qingdynastin, 1800-tal.

Hög uppdragen hals, turkos glasyr. Höjd 17,5 cm.

Krackelyr.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V10
Proveniens

Previously in the Collection of Folke Isacsson.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 409
636
773
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
19 jan 19:25
6 409 SEK
19 jan 19:25
6 209 SEK
19 jan 19:24
6 009 SEK
19 jan 19:24
5 809 SEK
19 jan 19:24
5 609 SEK