1287276
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
Vas, porslin. kina, 1900-tal.
Vas, porslin. kina, 1900-tal.
Vas, porslin. kina, 1900-tal.
Vas, porslin. kina, 1900-tal.
Vas, porslin. kina, 1900-tal.

Kangformad med dekor i relief av blommor, turkos glasyr. Höjd 25,5 cm.

Krackelyr.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V9

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 812
477
581
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
19 jan 21:36
4 812 SEK
19 jan 21:36
4 612 SEK
19 jan 17:01
4 000 SEK
19 jan 11:44
3 500 SEK
19 jan 8:59
3 208 SEK