Ryamatta, Finland tidigt 1900-tal. Ca 173x150 cm.

Blommotiv mot brun fond.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
520
5 860
548
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (14 bud)
31 jan 2021 20:20
520 EUR
31 jan 2021 20:20
500 EUR
31 jan 2021 20:14
340 EUR
31 jan 2021 17:06
320 EUR
31 jan 2021 17:06
300 EUR
31 jan 2021 17:06
280 EUR
31 jan 2021 17:06
260 EUR
31 jan 2021 17:01
240 EUR
31 jan 2021 15:30
220 EUR
31 jan 2021 15:29
200 EUR
31 jan 2021 15:29
200 EUR
25 jan 2021 21:57
180 EUR
25 jan 2021 11:29
110 EUR
23 jan 2021 9:30
100 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977