Rya, Finland 1930-tal. Ca 215x135 cm.

Geometrisk motiv.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 700
19 159
1 792
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (58 bud)
11
31 jan 2021 20:41
1 700 EUR
10
31 jan 2021 20:40
1 650 EUR
11
31 jan 2021 20:40
1 600 EUR
11
31 jan 2021 20:39
1 570 EUR
10
31 jan 2021 20:39
1 520 EUR
11
31 jan 2021 20:39
1 500 EUR
11
31 jan 2021 20:36
1 470 EUR
10
31 jan 2021 20:36
1 420 EUR
10
31 jan 2021 20:36
1 400 EUR
11
31 jan 2021 20:33
1 350 EUR
10
31 jan 2021 20:33
1 300 EUR
11
31 jan 2021 20:33
1 250 EUR
12
31 jan 2021 20:33
1 200 EUR
12
31 jan 2021 20:33
1 150 EUR
11
31 jan 2021 20:33
1 100 EUR
11
31 jan 2021 20:30
1 050 EUR
12
31 jan 2021 20:30
1 000 EUR
12
31 jan 2021 20:30
940 EUR
11
31 jan 2021 20:30
920 EUR
11
31 jan 2021 20:30
880 EUR
31 jan 2021 20:30
860 EUR
11
31 jan 2021 20:29
840 EUR
31 jan 2021 20:29
820 EUR
11
31 jan 2021 20:28
800 EUR
31 jan 2021 20:28
790 EUR
11
31 jan 2021 20:27
770 EUR
31 jan 2021 20:27
750 EUR
11
31 jan 2021 20:25
710 EUR
31 jan 2021 20:25
690 EUR
11
31 jan 2021 20:25
670 EUR
31 jan 2021 20:25
650 EUR
31 jan 2021 20:24
642 EUR
9
31 jan 2021 20:24
622 EUR
9
31 jan 2021 20:24
620 EUR
10
31 jan 2021 20:24
600 EUR
9
31 jan 2021 20:24
570 EUR
31 jan 2021 20:24
550 EUR
31 jan 2021 20:23
542 EUR
9
31 jan 2021 20:23
522 EUR
9
31 jan 2021 20:23
500 EUR
8
31 jan 2021 20:23
480 EUR
8
31 jan 2021 20:23
470 EUR
31 jan 2021 20:23
450 EUR
8
31 jan 2021 20:23
440 EUR
31 jan 2021 20:22
420 EUR
31 jan 2021 20:22
400 EUR
31 jan 2021 20:21
300 EUR
31 jan 2021 20:21
280 EUR
31 jan 2021 20:15
260 EUR
31 jan 2021 19:41
250 EUR
31 jan 2021 19:08
240 EUR
31 jan 2021 7:45
220 EUR
31 jan 2021 7:45
201 EUR
27 jan 2021 22:31
200 EUR
27 jan 2021 22:31
190 EUR
26 jan 2021 7:14
180 EUR
23 jan 2021 17:55
150 EUR
22 jan 2021 18:18
100 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977