1283022

Rya, Finland 1930-tal. Ca 240x153 cm.

Rya, finland 1930-tal. ca 240x153 cm.

Kalevala motiv. Väinämöinen spelar kantele.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
160
1 628
190
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (15 bud)
31 jan 20:04
160 EUR
31 jan 20:04
150 EUR
31 jan 18:19
140 EUR
31 jan 18:19
130 EUR
31 jan 18:19
120 EUR