Madeleine Pyk – en samling F769

Rya, Finland 1930-tal. Ca 240x153 cm.

Kalevala motiv. Väinämöinen spelar kantele.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
160
1 685
184
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (15 bud)
31 jan 2021 20:04
160 EUR
31 jan 2021 20:04
150 EUR
31 jan 2021 18:19
140 EUR
31 jan 2021 18:19
130 EUR
31 jan 2021 18:19
120 EUR
31 jan 2021 18:19
110 EUR
31 jan 2021 18:18
100 EUR
31 jan 2021 18:18
95 EUR
31 jan 2021 18:12
85 EUR
31 jan 2021 18:12
80 EUR
31 jan 2021 18:11
65 EUR
31 jan 2021 18:11
60 EUR
31 jan 2021 9:38
55 EUR
31 jan 2021 9:38
50 EUR
23 jan 2021 8:34
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977