Rya, Finland 1800-talets mitt. ca 190x140 cm.

.

Ställvis omfattande slitage.

Klubbat pris
1 200
13 596
1 252
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (43 bud)
31 jan 2021 20:55
1 200 EUR
31 jan 2021 20:55
1 150 EUR
31 jan 2021 20:55
1 100 EUR
31 jan 2021 20:55
1 100 EUR
31 jan 2021 20:55
1 011 EUR
31 jan 2021 20:55
991 EUR
31 jan 2021 20:54
971 EUR
31 jan 2021 20:54
951 EUR
31 jan 2021 20:54
940 EUR
31 jan 2021 20:54
920 EUR
31 jan 2021 20:54
910 EUR
31 jan 2021 20:54
890 EUR
31 jan 2021 20:54
870 EUR
31 jan 2021 20:54
860 EUR
31 jan 2021 20:53
840 EUR
31 jan 2021 20:53
820 EUR
31 jan 2021 20:53
730 EUR
31 jan 2021 20:53
710 EUR
31 jan 2021 20:53
700 EUR
31 jan 2021 20:53
690 EUR
31 jan 2021 20:53
670 EUR
31 jan 2021 20:53
650 EUR
31 jan 2021 20:52
580 EUR
31 jan 2021 20:52
560 EUR
31 jan 2021 20:52
490 EUR
31 jan 2021 20:52
470 EUR
31 jan 2021 20:52
450 EUR
31 jan 2021 20:52
440 EUR
31 jan 2021 20:52
420 EUR
31 jan 2021 20:52
400 EUR
31 jan 2021 20:07
370 EUR
31 jan 2021 20:07
350 EUR
31 jan 2021 19:52
340 EUR
31 jan 2021 15:39
320 EUR
31 jan 2021 15:39
305 EUR
31 jan 2021 9:41
285 EUR
31 jan 2021 9:21
265 EUR
31 jan 2021 7:50
245 EUR
31 jan 2021 7:50
240 EUR
24 jan 2021 20:57
220 EUR
24 jan 2021 20:57
200 EUR
24 jan 2021 16:48
190 EUR
23 jan 2021 15:10
180 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977