Rya, Finland 1930-tal. Ca 190x130 cm.

Geometriskt motiv.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
660
7 478
689
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (35 bud)
31 jan 2021 20:02
660 EUR
8
31 jan 2021 20:02
640 EUR
31 jan 2021 19:59
620 EUR
31 jan 2021 19:59
600 EUR
31 jan 2021 19:51
595 EUR
31 jan 2021 19:48
575 EUR
31 jan 2021 19:39
555 EUR
31 jan 2021 19:32
535 EUR
31 jan 2021 19:32
515 EUR
31 jan 2021 19:32
500 EUR
31 jan 2021 19:32
480 EUR
31 jan 2021 19:32
460 EUR
31 jan 2021 19:31
440 EUR
31 jan 2021 19:31
420 EUR
30 jan 2021 21:41
400 EUR
30 jan 2021 21:41
380 EUR
30 jan 2021 21:39
360 EUR
30 jan 2021 21:39
340 EUR
27 jan 2021 20:26
320 EUR
27 jan 2021 20:26
300 EUR
27 jan 2021 13:01
270 EUR
27 jan 2021 13:01
250 EUR
27 jan 2021 13:00
220 EUR
27 jan 2021 13:00
200 EUR
26 jan 2021 17:30
110 EUR
26 jan 2021 17:30
100 EUR
26 jan 2021 13:09
85 EUR
26 jan 2021 13:09
80 EUR
26 jan 2021 10:20
67 EUR
26 jan 2021 10:20
62 EUR
25 jan 2021 20:58
55 EUR
25 jan 2021 20:58
50 EUR
23 jan 2021 14:21
40 EUR
23 jan 2021 14:21
35 EUR
23 jan 2021 10:14
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977