1283062
Rya, Finland märkt EA ES och daterad 1930. Ca 172x125 cm.
Rya, finland märkt ea es och daterad 1930. ca 172x125 cm.

.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
85
858
103
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (11 bud)
31 jan 19:58
85 EUR
31 jan 19:58
80 EUR
31 jan 19:57
75 EUR
31 jan 19:57
70 EUR
31 jan 19:56
65 EUR