Rya, Finland märkt EA ES och daterad 1930. Ca 172x125 cm.

.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
85
896
97
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (11 bud)
31 jan 2021 19:58
85 EUR
31 jan 2021 19:58
80 EUR
31 jan 2021 19:57
75 EUR
31 jan 2021 19:57
70 EUR
31 jan 2021 19:56
65 EUR
31 jan 2021 19:56
60 EUR
31 jan 2021 19:56
55 EUR
31 jan 2021 19:56
50 EUR
31 jan 2021 19:56
45 EUR
31 jan 2021 19:56
40 EUR
31 jan 2021 19:34
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977