Eva Anttila

(Finland, 1894-1993)
Eva Anttila
(Finland, 1894-1993)

Eva Anttila, bildväv, signerad EA.

Humoresk. 83x81 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 950
22 094
2 034
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (45 bud)
31 jan 2021 20:02
1 950 EUR
31 jan 2021 20:02
1 900 EUR
31 jan 2021 20:01
1 850 EUR
31 jan 2021 20:01
1 800 EUR
31 jan 2021 20:01
1 800 EUR
31 jan 2021 20:01
1 650 EUR
31 jan 2021 20:00
1 600 EUR
31 jan 2021 20:00
1 600 EUR
31 jan 2021 19:59
1 550 EUR
31 jan 2021 19:59
1 500 EUR
31 jan 2021 19:59
1 450 EUR
31 jan 2021 19:59
1 400 EUR
31 jan 2021 19:57
1 250 EUR
31 jan 2021 19:54
1 200 EUR
31 jan 2021 19:53
1 150 EUR
31 jan 2021 19:52
1 100 EUR
31 jan 2021 19:52
1 100 EUR
31 jan 2021 19:52
1 000 EUR
31 jan 2021 19:52
980 EUR
31 jan 2021 19:52
920 EUR
31 jan 2021 19:52
900 EUR
31 jan 2021 19:35
860 EUR
9
31 jan 2021 19:06
860 EUR
31 jan 2021 19:05
840 EUR
9
31 jan 2021 19:05
840 EUR
31 jan 2021 19:05
820 EUR
9
31 jan 2021 19:05
800 EUR
31 jan 2021 19:03
780 EUR
10
31 jan 2021 18:59
760 EUR
31 jan 2021 18:53
740 EUR
9
31 jan 2021 17:23
720 EUR
31 jan 2021 17:22
700 EUR
9
31 jan 2021 17:22
700 EUR
31 jan 2021 17:21
680 EUR
9
31 jan 2021 17:21
660 EUR
31 jan 2021 15:37
640 EUR
8
31 jan 2021 13:47
620 EUR
29 jan 2021 19:11
600 EUR
29 jan 2021 16:01
520 EUR
29 jan 2021 15:49
500 EUR
28 jan 2021 19:18
460 EUR
28 jan 2021 3:31
440 EUR
25 jan 2021 22:51
420 EUR
23 jan 2021 17:19
400 EUR
23 jan 2021 0:11
30 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977