Rya, Finland 1930-tal. Ca 105x68 cm.

Blommotiv.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Klubbat pris
130
1 465
137
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (8 bud)
31 jan 2021 20:44
130 EUR
31 jan 2021 20:44
120 EUR
31 jan 2021 20:44
110 EUR
31 jan 2021 20:44
100 EUR
31 jan 2021 20:31
95 EUR
31 jan 2021 20:31
90 EUR
31 jan 2021 18:17
85 EUR
23 jan 2021 18:40
80 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977