Rya, Finland 1800-talets slut. Ca 198x139 cm.

Blommotiv.

Åldersrelaterat slitage. Skador. Blekt.

Klubbat pris
280
3 156
295
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (9 bud)
31 jan 2021 20:05
280 EUR
31 jan 2021 20:05
260 EUR
31 jan 2021 19:38
240 EUR
31 jan 2021 19:38
220 EUR
30 jan 2021 9:15
200 EUR
30 jan 2021 9:15
190 EUR
28 jan 2021 14:52
180 EUR
26 jan 2021 11:23
100 EUR
22 jan 2021 13:56
50 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977