Riitta-Maija Oksanen, bildväv, signerad RMO, för Helmi Vuorelma. Ca 48x85 cm.

"Piisku".

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
620
7 025
647
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (51 bud)
15
31 jan 2021 20:19
620 EUR
10
31 jan 2021 20:17
600 EUR
15
31 jan 2021 20:17
595 EUR
15
31 jan 2021 20:17
580 EUR
10
31 jan 2021 20:17
560 EUR
13
31 jan 2021 20:17
540 EUR
10
31 jan 2021 20:16
520 EUR
15
31 jan 2021 20:16
500 EUR
13
31 jan 2021 20:16
500 EUR
15
31 jan 2021 20:16
480 EUR
10
31 jan 2021 20:15
460 EUR
13
31 jan 2021 20:14
440 EUR
10
31 jan 2021 20:14
420 EUR
15
31 jan 2021 20:14
400 EUR
10
31 jan 2021 20:12
380 EUR
14
31 jan 2021 20:12
365 EUR
14
31 jan 2021 20:11
360 EUR
13
31 jan 2021 20:11
340 EUR
10
31 jan 2021 20:08
320 EUR
12
31 jan 2021 20:08
300 EUR
10
31 jan 2021 20:08
280 EUR
12
31 jan 2021 20:04
260 EUR
13
31 jan 2021 20:04
240 EUR
12
31 jan 2021 19:52
220 EUR
31 jan 2021 19:52
200 EUR
12
31 jan 2021 19:52
200 EUR
31 jan 2021 19:44
190 EUR
12
31 jan 2021 19:40
180 EUR
31 jan 2021 18:35
170 EUR
11
31 jan 2021 18:32
160 EUR
31 jan 2021 17:54
150 EUR
10
31 jan 2021 17:13
140 EUR
9
31 jan 2021 13:43
130 EUR
8
31 jan 2021 13:43
125 EUR
8
28 jan 2021 23:39
120 EUR
27 jan 2021 20:59
110 EUR
27 jan 2021 20:59
100 EUR
27 jan 2021 20:59
100 EUR
27 jan 2021 16:45
80 EUR
27 jan 2021 10:02
75 EUR
27 jan 2021 10:02
75 EUR
26 jan 2021 19:52
70 EUR
26 jan 2021 19:52
65 EUR
26 jan 2021 19:52
65 EUR
26 jan 2021 11:34
60 EUR
24 jan 2021 17:39
55 EUR
24 jan 2021 17:39
50 EUR
24 jan 2021 17:39
50 EUR
23 jan 2021 18:56
40 EUR
23 jan 2021 18:56
35 EUR
23 jan 2021 3:00
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977