Rya, daterad 1864. Ca 180x150 cm.

Dubbelsidig.

Åldersrelaterat slitage. Ställvis slitage.

Klubbat pris
400
4 508
417
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (12 bud)
31 jan 2021 9:42
400 EUR
31 jan 2021 7:37
380 EUR
31 jan 2021 7:37
365 EUR
29 jan 2021 18:54
360 EUR
29 jan 2021 18:54
340 EUR
25 jan 2021 19:17
320 EUR
25 jan 2021 19:17
300 EUR
25 jan 2021 11:34
245 EUR
25 jan 2021 11:34
225 EUR
25 jan 2021 11:34
220 EUR
25 jan 2021 11:34
200 EUR
24 jan 2021 20:58
180 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977