Jorma Laine

(Finland, 1930-2002)
Jorma Laine
(Finland, 1930-2002)

Jorma Laine, Ring, silver, spektrolit. Turun Hopea, Åbo 1973.

Storlek 16,5/52.
Bredd 24 mm.
Total vikt 14,4 g.

Slitage. Nagg.

Klubbat pris
310
3 556
324
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (15 bud)
9
7 feb 2021 20:49
310 EUR
8
7 feb 2021 20:49
290 EUR
9
7 feb 2021 20:46
270 EUR
8
7 feb 2021 20:46
250 EUR
9
7 feb 2021 20:44
200 EUR
8
7 feb 2021 20:02
190 EUR
8
7 feb 2021 18:24
180 EUR
7 feb 2021 17:04
130 EUR
7 feb 2021 16:57
105 EUR
6 feb 2021 16:11
95 EUR
3 feb 2021 19:46
85 EUR
1 feb 2021 13:14
80 EUR
31 jan 2021 18:28
75 EUR
31 jan 2021 17:02
55 EUR
30 jan 2021 10:31
50 EUR