1274403
Casoletter, för ett ljus, ett par, förgylld brons, empire 1800-talets början.

Förgylld brons. Urnformade. Hänklar med svanhuvuden. Höjd 35 cm.

Smärre kompletteringar. Förgyllningen med slitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
33 200
3 287
3 996
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (40 bud)
8
23 feb 17:48
33 200 SEK
10
23 feb 17:48
32 200 SEK
8
23 feb 17:48
30 200 SEK
10
23 feb 17:48
29 200 SEK
8
23 feb 17:47
27 200 SEK