Tero Laaksonen

(Finland, Född 1953)
Tero Laaksonen
(Finland, Född 1953)

Tero Laaksonen, olja på duk, signerad och daterad -79.

"Piironki" (Byrå). 118 x 98,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
400
4 216
458
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (4 bud)
27 mar 2021 22:41
400 EUR
27 mar 2021 22:41
300 EUR
23 mar 2021 13:40
150 EUR
19 mar 2021 12:17
100 EUR