Tero Laaksonen

(Finland, Född 1953)
Tero Laaksonen
(Finland, Född 1953)

Tero Laaksonen, olja på duk, signerad och daterad 1979.

"Rysk dagbok", 50 x 60 cm.

Tryckskada.

Klubbat pris
461
4 859
528
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (13 bud)
28 mar 2021 20:16
461 EUR
28 mar 2021 20:16
441 EUR
28 mar 2021 19:49
421 EUR
28 mar 2021 19:39
401 EUR
28 mar 2021 19:39
400 EUR
28 mar 2021 19:38
361 EUR
28 mar 2021 19:38
341 EUR
28 mar 2021 18:18
320 EUR
28 mar 2021 11:53
300 EUR
27 mar 2021 14:34
220 EUR
27 mar 2021 14:34
200 EUR
26 mar 2021 16:06
180 EUR
23 mar 2021 13:38
100 EUR