Arne Jones E1299

Reino Hietanen

(Finland, 1932-2014)
Reino Hietanen
(Finland, 1932-2014)

Reino Hietanen, blandteknik, signerad och daterad 1978.

"Stilleben på bord", 73 x 83 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
1 440
15 178
1 648
Utropspris
1 800 EUR
Budhistorik (7 bud)
24 mar 2021 15:12
1 440 EUR
24 mar 2021 15:12
1 300 EUR
24 mar 2021 15:12
1 200 EUR
24 mar 2021 15:11
1 000 EUR
23 mar 2021 21:13
690 EUR
23 mar 2021 21:13
500 EUR
19 mar 2021 13:01
300 EUR