Unto Koistinen

(Finland, 1917-1994)
Unto Koistinen
(Finland, 1917-1994)

Unto Koistinen, olja på pannå, signerad.

Damporträtt, 18 x 22 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
1 251
13 186
1 432
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
28 mar 2021 20:52
1 251 EUR
28 mar 2021 20:52
1 201 EUR
28 mar 2021 20:51
1 100 EUR
28 mar 2021 20:51
1 050 EUR
28 mar 2021 20:51
1 005 EUR
28 mar 2021 19:58
820 EUR
27 mar 2021 21:47
800 EUR
19 mar 2021 16:55
600 EUR