Veikko Vionoja

(Finland, 1909-2001)
Veikko Vionoja
(Finland, 1909-2001)

Veikko Vionoja, olja på duk, signerad och daterad -75.

Stormen börjar, 90 x 130 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Klubbat pris
2 705
30 648
2 822
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (37 bud)
28 mar 2021 20:55
2 705 EUR
28 mar 2021 20:54
2 605 EUR
28 mar 2021 20:54
2 600 EUR
28 mar 2021 20:51
2 505 EUR
28 mar 2021 20:50
2 405 EUR
28 mar 2021 20:50
2 400 EUR
28 mar 2021 20:49
2 305 EUR
28 mar 2021 20:48
2 205 EUR
28 mar 2021 20:48
2 200 EUR
28 mar 2021 20:46
2 105 EUR
28 mar 2021 20:46
2 005 EUR
28 mar 2021 20:46
2 000 EUR
28 mar 2021 20:45
1 955 EUR
28 mar 2021 20:45
1 905 EUR
28 mar 2021 20:45
1 855 EUR
28 mar 2021 20:45
1 805 EUR
28 mar 2021 20:45
1 755 EUR
28 mar 2021 20:45
1 705 EUR
28 mar 2021 20:45
1 655 EUR
28 mar 2021 20:45
1 605 EUR
28 mar 2021 20:44
1 555 EUR
28 mar 2021 20:19
1 505 EUR
28 mar 2021 20:19
1 500 EUR
28 mar 2021 13:22
1 455 EUR
28 mar 2021 13:21
1 405 EUR
28 mar 2021 13:21
1 400 EUR
28 mar 2021 12:53
1 350 EUR
28 mar 2021 9:52
1 300 EUR
28 mar 2021 9:52
1 250 EUR
27 mar 2021 15:57
1 200 EUR
27 mar 2021 15:57
1 150 EUR
27 mar 2021 15:40
1 100 EUR
27 mar 2021 13:48
1 050 EUR
27 mar 2021 13:48
1 001 EUR
23 mar 2021 12:08
1 000 EUR
22 mar 2021 0:33
620 EUR
19 mar 2021 16:40
600 EUR