Yngve Bäck

(Finland, 1904-1990)
Yngve Bäck
(Finland, 1904-1990)

Yngve Bäck, olja på duk, signerad och daterad -48.

Stilleben med blommor, 45 x 55 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
670
7 062
767
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (13 bud)
28 mar 2021 20:47
670 EUR
28 mar 2021 20:47
650 EUR
28 mar 2021 20:39
600 EUR
28 mar 2021 20:39
580 EUR
28 mar 2021 20:39
560 EUR
28 mar 2021 20:39
540 EUR
27 mar 2021 10:44
520 EUR
27 mar 2021 10:44
500 EUR
26 mar 2021 16:16
420 EUR
21 mar 2021 13:18
400 EUR
20 mar 2021 13:41
350 EUR
20 mar 2021 6:11
200 EUR
19 mar 2021 16:41
100 EUR