Veikko Marttinen

(Finland, 1917-2003)
Veikko Marttinen
(Finland, 1917-2003)

Veikko Marttinen, olja på pannå, signerad och daterad -78.

Furste, 80 x 45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 000
21 080
2 289
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
28 mar 2021 20:47
2 000 EUR
28 mar 2021 20:47
1 950 EUR
28 mar 2021 20:45
1 900 EUR
28 mar 2021 20:44
1 850 EUR
28 mar 2021 20:44
1 800 EUR
28 mar 2021 20:44
1 750 EUR
28 mar 2021 20:44
1 700 EUR
28 mar 2021 20:41
1 650 EUR
28 mar 2021 20:33
1 600 EUR
27 mar 2021 21:29
1 300 EUR
20 mar 2021 15:04
700 EUR
20 mar 2021 11:02
620 EUR
19 mar 2021 16:39
600 EUR