Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Jonas Bohlin & Thomas Sandell, vitrinskåp, "Snow", för Asplund, omkring 2000.

Grålackerat. Två flyttbara hyllplan. Bredd 90, djup 31, höjd 109 cm.

Smärre slitage, repor, märken.

Modellen formgiven år 1994.

Utropspris
4 000 SEK