1261926

Marianne Blomqvist

(Finland, Född 1959)
Marianne blomqvist, utan titel.

Marianne Blomqvist, Utan titel.

Signerad på kilramen 2016. Olja på duk 70 x 66 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
600 EUR