1278432

Riikka Soininen

(Finland, Född 1968)
Riikka soininen, olja på duk, signerad och daterad 2004.

Riikka Soininen, olja på duk, signerad och daterad 2004.

Utan titel, 155 x 140 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T52
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
1 dag
960
9 702
1 149
Utropspris
1 200 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 980 EUR. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
15 apr 20:14
960 EUR
14 apr 9:39
200 EUR
11 apr 13:45
170 EUR
11 apr 13:05
150 EUR
8 apr 18:28
100 EUR