1278435

Kirsi Tervo

(Finland, Född 1965)
Kirsi tervo, triptyk.
Kirsi tervo, triptyk.
Kirsi tervo, triptyk.

Kirsi Tervo, Triptyk.

A tergo sign. 2005. Olja på duk, 20,5 x 65 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
400 EUR