1278902

Outi Pienimäki

(Finland, Född 1959)
Outi pienimäki, olja på duk, a tergo signerad och daterad 1998.

Outi Pienimäki, olja på duk, a tergo signerad och daterad 1998.

Utan titel, 93 x 98 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
800 EUR