Konst Contemporary
1284594

Riikka Soininen

(Finland, Född 1968)
Riikka soininen, olja på duk, signerad och daterad 2000.

Riikka Soininen, olja på duk, signerad och daterad 2000.

Abstrakt. 48 x 124 cm.

Ställvis färgbortfall.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T62

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
6 dagar 13 timmar
30
305
36
Utropspris
600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 35 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
6 maj 18:56
30 EUR