Konst Contemporary
1299051

Jarmo Mäkilä

(Finland, Född 1952)
Jarmo mäkilä, olja på duk, uppfodrad på pannå, signerad och daterad -93.

Jarmo Mäkilä, olja på duk, uppfodrad på pannå, signerad och daterad -93.

Utan titel, diameter 48 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T29
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
440
4 467
531
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (4 bud)
9 maj 20:42
440 EUR
9 maj 20:39
420 EUR
9 maj 20:38
400 EUR
30 apr 5:29
300 EUR