1305415

Janne Wiljakainen, blandteknik på pannå, signerad och daterad -19.

Janne wiljakainen, blandteknik på pannå, signerad och daterad -19.

Utan titel, 100 x 122 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T62
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
21 timmar 28 minuter
2 850
28 802
3 411
Utropspris
800 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 950 EUR. Läs mer.
Budhistorik (15 bud)
17 apr 19:47
2 850 EUR
17 apr 19:47
2 800 EUR
16 apr 8:19
2 700 EUR
13 apr 11:41
2 600 EUR
13 apr 11:41
2 100 EUR