1305415

Janne Wiljakainen, blandteknik på pannå, signerad och daterad -19.

Janne wiljakainen, blandteknik på pannå, signerad och daterad -19.

Utan titel, 100 x 122 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
800 EUR