1305599

Elina Ruohonen

(Finland, Född 1970)
Elina ruohonen, akryl på plexiglass, signerad och daterad -04.

Elina Ruohonen, akryl på plexiglass, signerad och daterad -04.

Utan titel, 132 x 203 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B120
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
20 timmar 27 minuter
1 851
18 706
2 216
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 901 EUR. Läs mer.
Budhistorik (26 bud)
9
15 apr 5:15
1 851 EUR
11
15 apr 5:15
1 801 EUR
9
14 apr 19:18
1 750 EUR
14 apr 19:18
1 700 EUR
9
14 apr 17:22
1 650 EUR