1306012

Timothy Persons

(Finland, Född 1954)
Timothy persons, olja på pannå, a tergo signerad och daterad -89.

Timothy Persons, olja på pannå, a tergo signerad och daterad -89.

"Sunset BLD", 120 x 100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B120
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
23 timmar 50 minuter
460
4 649
551
Utropspris
500 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 480 EUR. Läs mer.
Budhistorik (15 bud)
16 apr 17:07
460 EUR
16 apr 17:06
440 EUR
16 apr 17:06
440 EUR
16 apr 15:52
420 EUR
11 apr 12:50
400 EUR