1306039

Milla Kuisma

(Finland, Född 1980)
Milla kuisma, olja och akryl på duk, a tergo signerad och daterad 2015.

Milla Kuisma, olja och akryl på duk, a tergo signerad och daterad 2015.

"Fest", 80 x 80 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
20 timmar 48 minuter
800
8 085
958
Utropspris
1 000 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 820 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
10 apr 16:16
800 EUR
9 apr 7:25
700 EUR