Silja Rantanen

(Finland, Född 1955)
Silja Rantanen
(Finland, Född 1955)

Silja Rantanen, blandteknik på papper, signerad och daterad -86.

"Lange Strandlinie". Bildstorlek 28,5 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Utropspris
500 EUR

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

419. Francesco Clemente, "The Four Elements".
Utropspris
800 000 - 1 000 000 SEK
Budhistorik
840 000

ditt bud
820 000

ditt bud
800 000

ditt bud
780 000

ditt bud
760 000

ditt bud
740 000

ditt bud
720 000

ditt bud
700 000

ditt bud
680 000

ditt bud
Fair warning
660 000

ditt bud
640 000

ditt bud
Aktuellt bud:
840 000 SEK