1308221

Marina Zitting

(Finland, Född 1966)
Marina zitting, olja på duk, a tergo signerad och daterad 1992.

Marina Zitting, olja på duk, a tergo signerad och daterad 1992.

"Jazz", 123 x 170 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
21 timmar 22 minuter
770
7 782
922
Utropspris
1 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 790 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
17 apr 20:51
770 EUR
11 apr 12:49
750 EUR
8 apr 18:07
500 EUR
8 apr 14:36
50 EUR