1310102

Marikka Kiirikoff

(Finland, Född 1974)
Marikka kiirikoff, olja på duk, a tergo signerad och daterad 2001.

Marikka Kiirikoff, olja på duk, a tergo signerad och daterad 2001.

"Ledsen - nej, melankolisk - nej, död - nej", 80 x 102 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
1 200 EUR