1310102

Marikka Kiirikoff

(Finland, Född 1974)
Marikka kiirikoff, olja på duk, a tergo signerad och daterad 2001.

Marikka Kiirikoff, olja på duk, a tergo signerad och daterad 2001.

"Ledsen - nej, melankolisk - nej, död - nej", 80 x 102 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B120
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
23 timmar 11 minuter
600
6 064
718
Utropspris
1 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 620 EUR. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
14 apr 22:02
600 EUR
14 apr 22:00
500 EUR
14 apr 20:15
65 EUR
12 apr 23:54
60 EUR
12 apr 6:52
50 EUR