1311362

Jussi Goman

(Finland, Född 1980)
Jussi goman, blandteknik, a tergo signerad och daterad 2006.

Jussi Goman, blandteknik, a tergo signerad och daterad 2006.

"Teddy is dead", 33 x 24 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V9
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
600 EUR