Jorma Laine hänge med kedja silver "Flygande matta"

mått 55 X 58 mm, längd 65 cm, vikt 37 g. Stämplad Kultateollisuus, Åbo 1970 och med svensk import och kontrollstämpel.

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20