1266333
Marianna Uutinen
(Finland, Född 1961)
Marianna uutinen, akryl och blandteknik på duk, signerad och daterad 2000 à tergo.

Marianna Uutinen, akryl och blandteknik på duk, signerad och daterad 2000 à tergo.

"Winter's Tale". Duk 175 x 130 cm.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Bukowskis, Berzelii Park 1, Stockholm
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 4 timmar
15 000
1 491
1 807
Utropspris
25 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 15 500 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
24 feb 23:08
15 000 SEK
24 feb 18:43
10 500 SEK
23 feb 10:51
10 000 SEK
23 feb 9:53
5 000 SEK
23 feb 9:45
2 500 SEK