1289786

Robert Terry

(USA, Född 1953)
Robert terry, olja på pannå, a tergo signerad robert terry och daterad 1977.

Robert Terry, olja på pannå, a tergo signerad Robert Terry och daterad 1977.

"Harvest Crown". 66 x 91,3 cm.

Generellt god kondition. Smärre ytsmuts.

Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Utropspris
50 000 SEK