1290248
Peter Frie
(Sverige, Född 1947)
Peter frie. olja på duk, signerad peter frie a tergo.

Peter Frie. Olja på duk, signerad Peter Frie a tergo.

Utan titel. 190 x 150 cm.

God kondition.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I13
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
183 000
18 119
22 024
Utropspris
150 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
28 feb 21:17
183 000 SEK
8
28 feb 21:17
181 000 SEK
28 feb 21:17
180 000 SEK
28 feb 21:14
177 000 SEK
8
28 feb 21:14
175 000 SEK